Sīkdatņu politika

SĪKDATŅU POLITIKA

 

I Vispārīgie noteikumi

 

1.     Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Mārksmens”, Reģ. Nr. 40003358226, adrese: Muldavas iela 3ADobele, LV-3701; elektroniskā pasta adrese: top@etoppiegade.lv; tīmekļa vietnes adrese: https://www.etoppiegade.lv (turpmāk  - Sabiedrība) apņemas nodrošināt Sabiedrības tīmekļa vietnes https://www.etoppiegade.lv  (turpmāk – vietne) un tās apmeklētāju personiskās informācijas drošību un viņu tiesību aizsardzību, apmeklējot Sabiedrības vietni un iepazīstoties ar tās saturu. 

 

2.     Šī sīkdatņu politika ir sagatavota ar nolūku, lai mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāji iegūtu papildu informāciju par vietnē izmantotajām tehnoloģijām un to, kā Sabiedrība tās izmanto.

 

II Informācija par sīkdatnēm

 

3.     Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

 

III Sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesiskais pamats

 

4.     Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs varētu ērtāk izmantot mūsu digitālos pakalpojumus, piemēram, tiešsaistes maksājumu veikšanai, lai mēs varētu iegūt informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu tīmekļa vietni, un lai mēs varētu uzlabot apmeklētājiem piedāvātos pakalpojumus. 

 

5.     Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, "nepieciešamās" sīkdatnes).

 

IV Sīkdatņu veidi un to pielietojums

 

6.     Mēs izmantojam tikai nepieciešamās sīkdatnes. Piekrītot kādai sīkdatņu kategorijai, jūs sniedzat piekrišanu visām šajā kategorijā ietilpstošajām sīkdatnēm (skatiet detalizētu sīkdatņu sarakstu zemāk). 

 

Nepieciešamās sīkdatnes 

Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas un tās jums ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Tās tiek iestatītas, reaģējot uz jūsu darbībām, kas ir uzskatāmas par pakalpojuma pieprasīšanu, piemēram, privātuma preferenču iestatīšana, pierakstīšanās vai veidlapu aizpildīšana. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

 

 

V Vietnē lietoto sīkdatņu saraksts

 

Nepieciešamās sīkdatnes – šīs sīkdatnes nodrošina vietnes korektu darbību, nodrošinot tās pamata funkcijas. Tīmekļa vietne bez šīm sīkdatnēm nevarēs pareizi funkcionēt.

Nosaukums

Nolūks

Glabāšanas termiņš

etoptukums.lv

Mājas lapas funkcionalitātes nodrošināšana

divi gadi

OCSESSID

Mājas lapas funkcionalitātes nodrošināšana

viena sesija

currency

Mājas lapas funkcionalitātes nodrošināšana

viena sesija

language

Mājas lapas funkcionalitātes nodrošināšana

viena sesija

 

 

 

 

 

VI Informācija par personas doto piekrišanu sīkdatņu izveidei

 

7.     Apmeklējot šo vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat iepazinies visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē un Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem. 

 

VII Sīkdatņu noraidīšana

 

8.     Attiecībā uz "nepieciešamajām" sīkdatnēm lietotāja piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu www.etoppiegade.lv tīmekļa vietnes satura attēlošanu, lai jūs varētu pierakstīties tīmekļa vietnē un saņemt atbilstošu digitālās pārlūkošanas un tiešsaistes lietošanas pieredzi. 

 

 

 

VIII Politikas izmaiņas

 

9.  Ja Jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, aicinām iepazīties ar Sabiedrības privātuma politiku, kas atrodama Sabiedrības tīmekļa vietnes sadaļā "Sīkdatņu politika" https://etoppiegade.lv/index.php?route=information/information&information_id=11).

 

10.  Sabiedrībai ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas www.etoppiegade.lv. 

 

 

 

 

Alkohola lietošana ir kaitīga veselībai. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta!